DAHİLİ NETWORK SİTENİZE NELER KAZANDIRACAK
Müşterek Elektrik, Su, Telefon, Internet.
Hayat Paylaşınca Güzel.
Yüksek kalitede kesintisiz toplu hizmetler nelerdir?
Borçlandırmayan elektrik .

Adil Kullanım Kotasız Yavaşlamayan İnternet

Akıllı Ev Özellikleri

Dahili net sayesinde eviniz akıllı eve dönüşebilecek örneğin uzaktan kumanda veya cep telefonunuz ile evinizdeki kombinin ayarını, yangın detektörünüzü, gaz alarm sisteminizi ve güvenlik alarm sisteminizi açıp kapatabilecek veya ayarlayabileceksiniz.

1

Merkezi Internet Tesisatı ve Fiber Optik kablolar ile yüksek hızda internet

Adil kullanım kotasız 20 megabit hızında fiber internet yani hızınız ayın başından itibaren sonuna kadar aynı olacak, yavaşlamayacak. İsteyenlerin hızları istediği hızda ilave ücreti mukabilinde artırılabilecek.

2

Tüm siteyi kapsayacak kablosuz ağ cihazları

Dahili net tüm siteyi kapsayacak şekilde kablosuz ağ kuracak. Bu ağ sayesinde eviniz içinde modem olmayacak. İnternet sitemizin her yerinde olacak. istediğiniz zaman kullanıcı adı ve şifreniz ile internete bağlanabileceksiniz.( bahçe, kefe, çocuk oyun yerleri, araç oto parkı vs.)

3

Internet web sitesi

Sitenizin google map üzerinde yerini gösteren, yol tarifi verecek şekilde, fotoğraflar ile apartman veya sitenizin tanıtımını yapabileceğiniz, bir web sitesi. Ve ayrıca kurumsal elektronik posta adresi. Örneğin : yonetim@vatansitesi.com  Örneğin : http://www.vatansitesi.com

4

Internet tabanlı merkezi alarm sistemi

Dahili net tüm siteyi kapsayacak şekilde alarm sistemi kuracak. Polise bağlı bu sistem sayesinde eviniz güvende olacak.

5

Internet tabanlı duyuru sistemi

Site Yöneticileri toplu sms ile aidat toplama, siteniz ile ilgili duyurularını yapma gibi zaman alan işlemleri tüm site sakinlerine mesaj yoluyla saniyeler içinde ulaşarak kapı kapı dolaşma veya site duyuru asma zorunluluğundan kurtulur.

6

Internet tabanlı Site yönetim yazılımı

Apartman, Site Yöneticilerinin gereksinimlerini karşılamak amacıyla , yalın bir şekilde tasarlanmış , zaman tasarrufu ve verimlilik artışı sağlayarak iş yükünü azaltan, menüleri Kullanıcı tarafından kolayca anlaşılabilecek şekilde düzenlenmiş , profesyonel içerikli ancak kullanımı çok kolay bir yazılımdır. Parametrik yapısı ile yazılımın kullanıldığı Yönetime ait bilgiler, Blok/Ada pafta, Hane Tipi, Hane no, Mal sahibi ve Kiracı tanımları, Firma bilgileri, Muhasebe hesap planı kolayca uyarlanır. Böylelikle etkin bir bilgi üretimi ve yönetimiyle; Kat Malikleri yasasına uygun, daha bilimsel, daha yenilikçi çözümlerle ihtiyacınız olan tüm operasyonları kusursuzca yönetebilirsiniz.

7

Internet tabanlı otomatik otopark sistemi

Sitenin Dış Kapının plaka tanıma sistemi ile otomatik açılması

8

Internet tabanlı IP Telefon ile bloklar ve daireler arası iletişim

Dahili net sistemi ile komşularınız ile sınırsız ve ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceksiniz. Mevcut telefon numaralarınızı Dahili.Net e taşımak sureti ile yıllık 10TL dışında ödeme yapmanız gerekmeyecek telefon faturanızdan tasarruf edeceksiniz. Ayrıca Dahili net sistemi ile her daireye 0850 hatlar tahsis edilebilecek, bu hatlardan internet üzerinden şehirlerarası ve uluslararası ücretsiz görüşmeler yapılabilecektir. Dışarıdan aramalarda kurumsal karşılama sistemi örnek olarak şu şekilde cevap verecektir. "Sitemize hoşgeldiniz daire numarasını biliyorsanız tuşlayın bilmiyorsanız site yönetimi için bire görevliiçin ikiye basınız." Artık her dairenin bağımsız faks makinası varmış gibi faks gönderip alabilecekler üstelik bunu eposta adresinden gönderip alabileceklerdir.

9

Internet tabanlı TV sistemi

Dahili net firmasınca uydu yayınlarınız bakımı üstlenilecek ve mevcut yayın sistemimiz daha modern olan IPTV sisteme dönüştürülerek daha kaliteli yayın alacaksınız. İstenirse de bir spor kanalı ücretsiz yayınlanacak. Dâhili net sayesinde sitemize özel bir TV kanalı olacak. Bu kanal üzerinden site yönetiminin duyurularını veya özel güvenlikle ilgi her türlü size aktarılması gereken konuları anında görebileceksiniz.

10

Internet tabanlı reklam ekranları

Dahili net sayesinde blok girişlerine bir TV ekranı konulacak bu ekrandan dışarıdan reklam vermek isteyen firmaların reklamları sürekli yayın yapacak. Artık el ilanları ve yapıştırmalar tarih olacak, çevre kirlenmeyecek, ormanlarımız kağıt olmayacak. Ayrıca bu sayede site yönetimine gelir elde edilmiş olacak.

11

Internet tabanlı kişisel takip çipleri

Dahili net sistemi ile çocuğunu takip etmek isteyen ailelere verilecek olan bir küçücük kol saati vs. ile anında çocuğun bulunduğu yeri öğrenebileceksiniz. Alzheimer olan bir büyünüze takacağınız bir cihazla veya evcil hayvanınıza takacağınız bir cihazla anında nerede olduklarını görebileceksiniz. İsterseniz aracınıza konulabilecek çok basit bir cihazla(anahtarlık, saat vs.) aracınızın nerede olduğunu takip edebileceksiniz.

12

Internet tabanlı güvenlik kamera sistemi

Dahili net güvenlik kameraları ile sitenizi yirmi dört saat kayıt altına alabilir. Geriye dönük süreyi seçip dilediğiniz kadar arşiv oluşturabilirsiniz. Mevcut güvenlik kamera sisteminizi geliştirmenizi veya bakım sözleşmesi ile güvence altına almanıza yadımcı olabiliriz.

13

Internet tabanlı merkezi elektrik tesisatı

Dahili net sayesinde evinizde önden ödemeli kilowat cinsinden elektrik kullanabileceksiniz. Üstelik kilowatınız dolduğunda elektriğiniz kesilmeyecek sadece wattajı düşürülecek mağdur olmayacaksınız.

14

Internet tabanlı akıllı ev sistemi

Dahili net sayesinde eviniz akıllı eve dönüşebilecek örneğin uzaktan kumanda veya cep telefonunuz ile evinizdeki kombinin ayarını, yangın detektörünüzü, gaz alarm sisteminizi ve güvenlik alarm sisteminizi açıp kapatabilecek veya ayarlayabileceksiniz. Dahili net sayesinde ana kapıdaki güvenlik ile size verilecek olan bir tablet ile istediğiniz şekilde görüşebileceksiniz. Bu tabletler dokunmatik şarj sistemi ile şarj olacak. Yerine koyduğunuzda hemen şarj olmaya başlayacak. Bu tableti alıp istediğiniz yere götürebileceksiniz. Örneğin siz kafeteryada otururumda iken daireize gelmek isteyen kişiler olduğunda özel güvenlik sizin ile iletişime geçince bu tablet aracılığı ile görüşme yapabilecek veya bilgileri görebileceksiniz.

15

Solar paneller tasarruf ettirecek

Güneşli günlerde bedava enerji herkese iyi gelmez mi? Elbette iyi gelir. Elektrik enerjisi günden güne daha pahalı oluyor. Belki de sizi solar panel tesis ettirmeniz için düşünmeye sevk eder.

16

Çarşıda pazarda kapının zilini duyabilirsiniz

Blok girişinde bulunan görüntülü zil paneli, kapıya gelen ve zilinize basan kişinin görüntüsünü hem hafızaya alır hem de telefonunuza iletir.

17

Internet tabanlı görüntülü diafon sistemi

Dahili net sayesinde evinize misafir gelip zile basanlar ile siz çarşıda pazarda dolaşıyor olsanız bile görebilecek konuşabileceksiniz. Garaj kapısını, apartman kapısını açabileceksiniz.

Laser Aydınlatmalı AHD Kamera

Görüntülü ve Şifreli Kapı Zili

0850'li IP Telefon

IP Tv Kutusu

Kablosuz IP Kamera

Taşınabilir Görüntülü Kapı Cevaplama Sistemi

Kablosuz Duman Detectörü

Kablosuz Gaz Detektörü